2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Rumia
Dodane 04 kwietnia 2024

Kucharz - Fit Burger z doświadczeniem i bez doświadczenia

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fit Burger w Rumi zatrudni kucharza - NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU KUCHARZA

OBOWIĄZKI:

  • SMAŻENIE BURGERÓW

  • PRZYGOTOWYWANIE PÓŁ PRODUKTÓW DO BURGERÓW

  • PRZYGOTOWANIE ZAPIEKANEK

  • SPRZĄTANIE SWOJEGO STANOWISKA PRACY

  • SPORZĄDZENIE LISTY ZAKUPÓW NA KONIEC DNIA

Oferujemy pracę w młodym i przyjaznym środowisku.

Zapewniamy przyuczenie do pracy na stanowisku.

PO PRZESZKOLENIU NA STANOWISKO KUCHARZA NASTĘPUJE SZKOLENIE NA STANOWISKO KELNERKI. KOMPLETNY PRACOWNIK MUSI UMIEĆ OBSŁUGIWAĆ KLIENTÓW I SMAŻYĆ BURGERY. WYNIKA TO Z POŁĄCZENIA STANOWISK PRACY POZA SEZONEM. POMAGA TEŻ ELASTYCZNIE UŁOŻYĆ GRAFIK WEDLE POTRZEB PRACOWNIKA.

PRACA W GODZINACH 10-22

Elastyczny grafik układany wedle potrzeb ( około 15-17 dni w miesiącu )

Nie ma możliwości wychodzenia na papierosa podczas pracy.

Na początek pracy zatrudniamy na umowę zlecenie.

PROSIMY NIE DZWONIĆ W SPRAWIE OGŁOSZENIA, A WYSYŁAĆ CV. BĘDZIEMY SIĘ ODZYWAĆ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW TELEFONICZNIE.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 624063819