2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

Kucharz - Hotel Reśliński*** - Grodzisk Wielkopolski

Wynagrodzenie

34 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Reśliński*** zatrudni Kucharza/Kucharkę do przygotowywania dań w restauracji hotelowej oraz przy okazji imprez okolicznościowych. Praca stała na pełen etat lub weekendowa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie produkcji gastronomicznej na imprezy oraz dań na restaurację

  • Przygotowywanie i koordynacja kilku dużych imprez jednocześnie

  • Dbanie o najwyższą jakość i walory estetyczne serwowanych dań

  • Racjonalne gospodarowanie towarem

  • Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy

Oferujemy:

  • Stałe warunki zatrudnienia

  • Przyjazną i partnerską atmosferę w pracy

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego

Poszukujemy osoby, która szuka pracy długoterminowej, nie sezonowej.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod kontaktem telefonicznym.

Prosimy o CV ze zdjęciem i zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pomoc kuchenna, prowadzonego przez Hotel Reśliński, ul. Nowa 27, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hotel Reśliński, ul. Nowa 27, 62-065 Grodzisk Wielkopolski. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 815278412