2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Mrągowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Kucharz hotelowy

Wynagrodzenie

5 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Mrągowo Resort & Spa poszukuje do pracy osoby na stanowisko Kucharza .

Umowa o pracę: pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy.

Wynagrodzenie: 5 300,00 zł - 6 300,00 zł brutto.

Od kandydata oczekujemy: doświadczenie na podobnym stanowisku, kreatywności oraz zapału do pracy, samodzielności oraz dbałości o higienę pracy.

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań i potraw, bieżąca praca w kuchni: krojenie, smażenie, pieczenie, mycie, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Zapraszamy do współpracy długofalowej.

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 680360378