2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Nidzica
Dodane 10 kwietnia 2024

Kucharz (k/m) do restauracji hotelowej

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nidzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do całorocznego Ośrodka Wypoczynkowego na Mazurach zatrudnimy Kucharza zmianowego.

Ośrodek przyjmuje zarówno Gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane.

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • realizowanie zamówień a la carte oraz przygotowywanie dań na imprezy i dla grup zorganizowanych,

  • racjonalne gospodarowanie produktami

  • dbałość o porządek w miejscu pracy

  • przestrzeganie zasad HACCP i BHP

Wymagania:

  • pasja do gotowania

  • kreatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

  • elastyczność i gotowość do pracy zmianowej,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość zakwaterowania na czas pracy

  • pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Nidzica,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nidzica
ID: 777590790