2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Grzegorz Przybyła Heidi Agentur
Dodane 01 maja 2024

Kucharz lub Kelner (j. niemiecki) i inne w Hotelu Niemcy 2265- 4000€

Wynagrodzenie

10 000 - 18 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Oferty pracy na Stałe/Sezon w Hotelu na liczne stanowiska m.in: Pokojówka/Kelner/Kucharz/Kosmetyczka/Szef Kuchni/Recepcjonista.

Również praca dla Studentów z j. Niemieckim na sezon wakacyjny !

Niemieckie/Szwajcarskie umowy bezpośrednio z hotelem!

Różne lokalizacje. Niemcy: m.in Meklemburgia, Saksonia (Blisko Polski); Bawaria, Nadrenia-Palatynat, Nadrenia Północna-Westfalia, Baden-Württemberg oraz Szwajcaria

Wymagania:

  • Kelner/Barman/Chef de Rang: wymagany komunikatywny niemiecki B1, doświadczenie mile widziane

  • Pokojówka/Nadzorujący sprzątanie : wymagany komunikatywny angielski lub niemiecki, wymagane doświadczenie (Szwajcaria/Niemcy)

  • Kucharz/Szef Kuchni: wymagany komunikatywny niemiecki LUB angielski (B1) oraz wymagane solidne doświadczenie

  • Recepcjonista: wymagany komunikatywny niemiecki B2, doświadczenie mile widziane

  • Kosmetyczka/Masażystka: wymagany komunikatywny niemiecki, doświadczenie, kursy w zawodzie

  • Konserwator hotelu - wymagane doświadczenie w pracach remontowo budowlanych, ogrodnictwie

Warunki pracy w przypadku etatu 40h/tydzień:

Pensja do negocjacji w zależności od kwalifikacji Kandydata

 -> Kelner/Barman/Chef de Rang: od 2340-3200EUR

-> Pokojówka/Nadzorujący sprzątanie: oferty od 2270-2800EUR

-> Kucharz/Szef Kuchni z doświadczeniem: oferty od 2400 do nawet 4000EUR! +

-> Recepcjonista: 2365-3100EUR

-> Kosmetyczka/Masażysta: 2365-2900EUR

-> Konserwator 2400-2800EUR

  • Studenci 2200EUR netto!

Dodatkowo w zależności od oferty są możliwe:

  • wyżywienie, zakwaterowanie (w każdym przypadku)

  • opcjonalne nadgodziny: 200 i więcej

  • dodatki weekendowe np. 54EUR netto za każdą niedzielę

  • napiwki w sezonie średnio od 50-150EUR/tydzień

 Możliwość nadgodzin + napiwki + dodatki = miesięczna pensja nawet 4200EUR Brutto!*

*Pensja zależy od stanowiska i kwalifikacji kandydata oraz indywidualnych warunków ustalonych z hotelem, w tym ilości godzin oraz przyznawanych bonusów i napiwków.

Obowiązki:

Zakres obowiązków zależy od konkretnego stanowiska oraz indywidualnych warunków pracy uzgodnionych z danym hotelem.

Aplikuj o szczegóły dostępnej oferty pracy dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu przez Olx, mailowo, WhatsApp lub telefonicznie by poznać więcej szczegółów.

Heidi Agentur – zapraszamy także na naszą stronę www:

www.heidi-agentur.eu

www.facebook.com/HeidiAgentur

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 877918898