2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Zblewo
Dodane 21 kwietnia 2024

Kucharz, Kelner, Recepcjonista - z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zblewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

  • Kucharz-Zakres obowiązków

Ścisłe przestrzeganie receptury przygotowywanych potraw.

Prawidłowe gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem.

Składanie zamówień wg. zapotrzebowania na produkty u dostawców

Przyjęcie towaru oraz kontrola ilości i stanu jakości wszystkich dostarczonych produktów

Marynowanie, przyprawianie mięs, ryb i produktów ciepłej kuchni

Pieczenie, smażenie, gotowanie produktów ciepłej kuchni, etc. Według standardów HACCP

Przygotowywanie ciepłych sosów, zup oraz ich degustacja

Przestrzeganie procedur HACCP oraz prowadzenie dokumentacji HACCP

Wydawanie potraw i sprawdzenie temperatury dań, stopnia wysmażenia, wilgotności  dań, w razie wątpliwości degustowanie dań przed wydaniem

Przygotowywanie zimnych sosów

Prowadzenie inwentaryzacji magazynu suchego, przypraw i pozostałymi  zgodnie ze specyfikacją

  • Pomoc kuchni - zakres obowiązków

Przygotowywanie pierogów, kartaczy, placki ziemniaczane etc., naleśniki i wszelkie produkty mączne ciepłe zimne oraz ziemniaczane ciepłe i zimne Przygotowywanie przekąsek zimnych i ciepłych wg. Zamówień

Gotowanie pierogów, smażenie placków i innych przekąsek zimnych i ciepłych

Krojenie i podawanie do wydania ciast i deserów

 Zarobki uzależnione od stanowiska , doświadczenia i zaangażowania.

Przyjmujemy również osoby na działalności gospodarczej B2B

Oferujemy pracę na stałe , pracę zmianową, pracę weekendową i pracę sezonową również dla studentów

  • Poszukujemy również Kelnerów z doświadczeniem-

  • Przyjmujemy osoby na odbycie szkoleń, stażu oraz młodzież na naukę zawodu kucharza i recepcjonisty.

Lokalizacja

Zblewo,

Pomorskie

Pomorskie, Zblewo
ID: 805366430