2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Zamość
Dodane 14 maja 2024

Kucharz / Kucharka

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Aleje Smaku Pizza & Restaurant w Zamościu zatrudni Kucharkę / Kucharza. Tylko osoby z doświadczeniem ! Menu to Proste Tradycyjne dania Kuchni Polskiej. Szukamy osoby szukającej stałej pracy ( 12 miesięcy w roku / nie sezonowo )

Wymagania :

  • zaangażowanie w swoje miejsce pracy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,

  • odpowiedzialność i rzetelność,

  • dyspozycyjność,

  • kultura osobista.

  • Mile wiedziane doświadczenie na powyższym stanowisku min. 1 rok.

Obowiązki:

  • przygotowywanie i produkcja dań z zakresu menu

  • wydawanie na bieżąco dań z zakresu menu.

  • dbałość o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • posiłki pracownicze

  • elastyczny grafik

  • praca w miłej atmosferze

  • atrakcyjną stawkę godzinową

Prosimy o składanie CV przez serwis olx lub bezpośrednio w lokalu. Aleje Smaku ul. Rynek Solny 1, Zamość, tel. 84 542 10 88

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 631447377