2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Dobra
Dodane 08 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka

Wynagrodzenie

5 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do zespołu Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Dobrej k. Szczecina poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Poszukujemy osób, które lubią gotować i odnajdują się w dużym zespole kuchni.

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,

  • nowe wyzwania kulinarne.

Ogólny zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań wg określonych receptur,

  • przygotowywanie cateringów,

  • terminowe wydawanie posiłków,

  • dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • dbałość w przestrzeganiu procedur, HACCP oraz przepisów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze,

  • samodzielność w pracy,

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń gastronomicznych,

  • doświadczenie zawodowe,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • elastyczność i dyspozycyjność,

  • komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w siedzibie Zakładu: Dobra, ul Spełnionych Marzeń 3, lub przesłanie zgłoszenia (CV)

Ogłoszenie dotyczy osób bez orzeczenia o niepełnosprawności.

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie jest miejscem, gdzie pracują „ręka w rękę” osoby sprawne i z niepełnosprawnościami w celu realizacji zleceń. Jest to miejsce o dużym potencjale rozwojowym dla osób twórczych, ambitnych, pragnących się rozwijać, realizować swoje plany zawodowe.

Lokalizacja

Dobra,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dobra
ID: 666594083