2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Rusiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka

Lokalizacja

Rusiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HOTEL GEORGE w Nadarzynie to biznesowy hotel 2gwazdkowy. Hotel jest skierowany przede wszystkim dla klienta targowego z PTAK EXPO w Nadarzynie, grup szkoleniowych z firm najbliższej okolicy i klienta biznesowego podróżującego do Warszawy i okolic. Odbiorca Nasz pozwala na okresowe całkowite zamknięcia hotelu tj. okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwester, Świąt Wielkanocnych, długich weekendów takich jak majówka, Święto Zmarłych. W tym okresie pracownicy nie przychodzą do pacy. Czas ten jest bardzo doceniany przez osoby z gastronomii gdzie specyfika pracy w tej branży rzadko kiedy pozwala na wolne okresy gdzie większość ludzi odpoczywa lub się bawi. My ten schemat przełamujemy i ten czas również jest dla Nas i Naszych bliskich.

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki na stanowisko kucharza:

osoba chętna do pracy,

zaangażowana i utożsamiająca się z miejscem pracy

umiejętność gotowania potraw kuchni polskiej.

nienaganne utrzymanie higieny osobistej i czystości w miejscu pracy

osoba nie musi posiadać wykształcenia gastronomicznego

Obowiązki:

przygotowanie dań dla gości restauracyjnych (restauracja otwarta w godz. 14:00-23:00)

przygotowanie dań na imprezy okolicznościowe (zazwyczaj obiady okolicznościowe w weekend, hotel z założenia nie organizuje wesel ani imprez całonocnych)

Umowa wedle potrzeb osoby aplikującej na stanowisko.

Wynagrodzenie:

jest zależne od umiejętności i doświadczenia

po okresie próbnym hotel zapewnia pełny ubiór

Lokalizacja

Rusiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rusiec
ID: 679992128