2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Ciechocinek
Dodane 09 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka

Wynagrodzenie

30 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pensjonat Odyseja zlokalizowany w Ciechocinku – mieście zdrowia i wypoczynku przy ul. Mickiewicza 40a, 87-720 Ciechocinek poszukuje kandydatów na stanowisko kucharz/kucharka

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Elastyczny grafik

  • Umowę o pracę/umowę zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

  • Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

  • Zgłaszanie przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów itp.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: marketing(malpa)pensjonatodyseja.pl

Rozpatrzymy każdą kandydaturę

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 831365689