2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Majdy
Dodane 26 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Majdy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotelik Wulpink w Majdach zatrudni Kucharza / kucharkę z doświadczeniem.

Obowiązki:

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.

  • Informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności zaś o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych.

 Wymagania:

  • Pasja do gotowania.

  • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze w malowniczym miejscu nad Jeziorem Wulpinskim.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV proszę wysyłać na adres meilowy.

UWAGA - pracę zaczynamy od maja 2024 r.

Lokalizacja

Majdy,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Majdy
ID: 898585191