2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Świętokrzyskie
  6. Kucharz - Konary
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konary

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planowanych otwarciem nowej części hotelu poszukujemy osób na stanowisko kucharz.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i przepisami

  • Zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Monitorowanie stanu zapasów i zgłaszanie potrzeby uzupełnienia brakujących produktów

  • Współpraca z innymi członkami personelu kuchennego w celu zapewnienia płynnego przebiegu pracy

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości i prezentacji potraw.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako kucharz/kucharka

  • Znajomość technik kulinarnych i umiejętność przygotowywania różnorodnych dań

  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy w kuchni

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych przepisów lub dostosowywania istniejących

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy w kuchni

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu instrukcji oraz dbałość o detale w prezentacji i dekoracji potraw

  • Motywacja do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności kulinarnych i śledzenia nowych trendów w gastronomii

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zakwaterowania

  • Praca w młodym zespole

  • Szansa realizacji własnych pomysłów i współtworzenie firmy

  • Posiłki pracownicze

  • Wynagrodzenie 6000-9000 zł brutto.

Lokalizacja

Konary,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Konary
ID: 910525146