2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Karpacz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kucharz, kucharka

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karpacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Karkonoski Spa ul. w Karpaczu zatrudni kucharkę/kucharza. Praca w miłym zespole na stałe na umowę o pracę.

W zakresie jest przygotowywanie obiadokolacji dla gości hotelowych na talerzach ( zupa, drugie danie i deser) lub w formie bufetu. Nie jest to restauracja na zewnątrz. Czasami w zakresie obowiązków jest przygotowanie śniadania.

Szukamy osoby lubiącej ludzi, pracę i czystość i dobre smaki, kuchnia głównie polska tradycyjna, stała kucharka przyuczy do stanowiska i zapozna z daniami serwowanymi.

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie posiłków obiadowych i śniadań zgodnie z recepturami i instrukcjami,

- zapewnienie smacznych i wysokiej jakości serwowanych dań,

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, posprzątaniu po zjedzonych posiłkach

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Znajomości kuchni polskiej ciepłej i zimnej,

- Umiejętności pracy w zespole,

- Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,

- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się Pensjonacie

- umowę o pracę na pełny etat,

-dwuzmianowy system pracy po 8h i wolne dni w tygodniu, praca też w weekendy

- stabilne warunki zatrudnienia, grafik ustalany na cały miesiąc uwzględniający prośby pracownika wg możliwości

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- wyżywienie i napoje podczas pracy

-miłą atmosferę pracy

Kontakt tel. 50*******79

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 913870818