2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Świętokrzyskie
  6. Kucharz - Sandomierz
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka

Wynagrodzenie

4 490 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sandomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w hotelu "Mały Rzym" w Sandomierzu poszukuje osoby na stanowisko: kucharz

Obowiązki:

  • Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

  • Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych, piekarskich i cukierniczych.

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

Lokalizacja

Sandomierz,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Sandomierz
ID: 914644742