2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Ołtarzew
Adam
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka a'la carte i bankiety w Hotelu pod Warszawą

Wynagrodzenie

28 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ołtarzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Lamberton to 3-gwiazdkowy hotel pod Warszawą z restauracją i salami na wynajem. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć, konferencji i bankietów.

Adres: Poznańska 492, Ołtarzew

Do zespołu poszukujemy osób życzliwych, zaangażowanych i chętnych do pracy na karcie w restauracji jak i przy bankietach jako KUCHARZ/KUCHARKA.

Opis stanowiska:

  • Praca na kuchni a'la carte

  • Przygotowywanie potraw ze standardami na imprezy okolicznościowe, cateringi, konferencje i bankiety

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na kuchni min 1 rok

  • dbałość o stanowisko pracy

  • dobry smak

  • dobra współpraca z resztą załogi kuchennej oraz pozostałymi działami w Hotelu

SZUKAMY OSOBY DO PRACY NA STAŁE

  • ilość godzin pracy do ustalenia

  • rodzaj umowy do ustalenia

  • praca także w weekendy (nie zawsze)

Oferujemy stabilne zatrudnienie pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni, a także zniżki na usługi Hotelu.

Jesteśmy elastyczni. W naszym Hotelu pracują ludzie w różnym wieku tworząc wielopokoleniową, rodzinną atmosferę.

Zatrudniamy także obcokrajowców. Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń tel. 79*******51

Lokalizacja

Ołtarzew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ołtarzew
ID: 677544509