2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Barbara
Dodane 24 kwietnia 2024

Kucharz, Kucharka, Chef de Partie, Austria

Wynagrodzenie

13 420 - 17 160 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: AustriaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jestesmy firma rekrutacyjna z siedziba w gornej Austrii! Skupiamy się na pośrednictwie pracy dla szefów kuchni, kucharzy, kelnerow, recepcjonistów, pomocy kuchennych, personelu zmywającego naczynia, kelnerow, masażystów i personelu sprzątającego.

Aktualnie poszukujemy kucharzy na sezon letni 2024! Posiadamy takze oferty pracy na stale!

Oferujemy:

·        umowa pracy - austryjacka!

·        wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji

·        trzynaste i czternaste wynagrodzenie

·        zatrudnienie na sezon albo dłuższy okres czasu

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole

·        zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia pracodawca

Wymagania:

·        doświadczenie na stanowisku kucharza

·        znajomość języka niemieckiego komunikatywnie albo

·        dobra znaj. jez. angielskiego

·        wykształcenie kierunkowe

·        doświadczenie z pracy w hotelu mile widziane

·        kreatywność i pomysłowość

·        wysoka kultura osobista

·        umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

·        przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,

·         organizacjia pracy w kuchni,

·        zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,

·        przestrzeganie obowiązujących norm i standardów

·        estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,

·        dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

·        przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,

       zapewnianie właściwego zastosowania sprzętu kuchennego.

Zapraszamy zainteresowanych!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 885747356