2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Pewel Mała
Dodane 10 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka do ośrodka wczasowego w Pewli Małej (okolice Żywca)

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pewel Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek Wczasowy Czahówka - Poszukujemy Doświadczonej Kucharki/Kucharza

Lokalizacja: Pewel Mała

O Ośrodku:

Ośrodek Wczasowy Czahówka to malownicze miejsce położone w sercu natury, oferujące swoim gościom wyjątkowe doznania kulinarne i relaks w komfortowych warunkach. Dążymy do zapewnienia naszym gościom niezapomnianych wrażeń, a kluczową rolę w tym procesie odgrywa nasz zespół kulinarny.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 4 000 - 8 000 zł brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia.

  • Bezpłatne wyżywienie na miejscu.

  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kucharza/kucharki.

  • Osoba wolna od nałogów (niepaląca, niepijąca).

  • Kreatywność, pasja do gotowania i umiejętność tworzenia innowacyjnych dań.

  • Umiejętność zarządzania zespołem kuchennym i utrzymania wysokich standardów pracy.

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni.

Obowiązki:

  • Tworzenie i przygotowywanie menu zgodnie z oczekiwaniami i standardami ośrodka.

  • Zarządzanie kuchnią i personelem kuchennym, w tym planowanie grafików pracy.

  • Opracowywanie nowych, atrakcyjnych dań i dbanie o ich estetyczną prezentację.

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i dbałość o zadowolenie gości.

  • Utrzymanie kuchni w czystości i porządku, zgodnie z obowiązującymi normami.

Aplikacja:

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pasji do gotowania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Pewel Mała,

Śląskie

Śląskie, Pewel Mała
ID: 887103911