2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Władysławowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka do Restauracji w Chałupach

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja Mikroklimat w Hotelu Meridian 4* zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisku KUCHARZ.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w Restauracji
  • Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi oraz naczyń
  • Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami restauracji

Wymagania:

  • Książeczka zdrowia SANEPID
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 740176917