2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Głogów Małopolski
Dodane 27 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka - Głogów Małopolski - Praca w godzinach 6.00 - 14.00

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja i Hotel w Głogowie Małopolskim poszukuje osób na stanowisko kucharz/kucharka.

Praca w godzinach 6.00 - 14.00

Dołącz do naszego zespołu gdzie jakość i zadowolenie gości stoją na pierwszym miejscu!

Twój zakres obowiązków:

•Współpraca z pozostałymi działami w zarządzanych obiektach

•Wydawanie posiłków wg ustalonych standardów

•Przygotowywanie dań

•Dbanie o dobrą komunikację w zespole

Nasze wymagania:

•Doświadczenia w pracy jako kucharz

•Znajomość technik przygotowania różnorodnych dań i umiejętność pracy w szybkim tempie

•Pasja do gotowania

•Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy i święta

•Samodzielności w działaniu

•Wielozadaniowość i umiejętność zarządzania personelem

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

•Możliwość rozwoju i szkoleń w ramach naszej struktury hotelowo-restauracyjnej

•Elastyczny grafik

•Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole

Więcej informacji pod numerem telefonu: 6 0 6 5 0 0 5 3 1.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 907368316