2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka hotel Mercure Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

KUCHARZ / KUCHARKA

  • Hotel MERCURE Bydgoszcz Sepia

Twoja misja

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

·         Masz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

·         Porządek i higiena to Twoje mocne strony. Jeśli znasz zasady HACCP, to jest to plus

·         Jesteś otwarty/a na przygotowywanie dań w oparciu o menu hotelu

·         Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

·         Stawiasz na pracę zespołową

·         Potrafisz pracować pod presją czasu

·         Chcesz się rozwijać

·         Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Jak o ciebie zadbamy

·         Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

·         Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz OLX

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

O nas

KLM Pro Sp. z o.o. ( hotel w zarządzaniu grupy Accor ) Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz OLX.

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych, którym jest Klm Pro Sp. z o.o. siedzibą przy ulicy Focha 20, Bydgoszcz 85-070. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone zgodnie z przepisami Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. – zwanej dalej Rozporządzeniem. Te dane osobowe będą przekazane odbiorcom danych Podmiotom prowadzącym hotele w ramach zawartych z Orbis S.A. umów franczyzy lub zarządzania pod markami Hoteli Accor (IBIS,BUDGET/IBIS,STYLES/MERCURE/NOVOTEL/SOFITEL/MGALLERY BY SOFITEL/PULLMAN) na podstawie umowy o przetwarzanie danych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 721335341