2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Żyrardów
Dodane 04 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka Hotel Tulip Inn Żyrardów

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Tulip Inn ul. Mazowiecka 17 Żyrardów – poszukuje pracownika na stanowisko kucharz/kucharka

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań z menu hotelu zgodnie z recepturami i ze standardami mającymi na celu osiągnięcie najwyższego poziomu zadowolenia gości

  • wykonywanie obróbki i przygotowywanie składników oraz surowców

  • zapewnienie wysokiej jakości potraw pod względem smaku, wyglądu i konsystencji

  • dbanie o prawidłowe i zgodne z przepisami przechowywanie produktów spożywczych

  • zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni

  • współpraca z zespołem kuchennym i innymi pracownikami restauracji

  • wspieranie szefa kuchni i innych członków zespołu w realizacji celów gastronomicznych

  • dbałość o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne kierunkowe

  • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

  • zaangażowanie w świadczenie usług kulinarnych dla gości i współpracowników w sposób stale przyjazny i profesjonalny

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjność, samodzielność i dobrą organizację pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność dbania o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

  • wytrzymałość fizyczną pozwalającą na długotrwałą pracę w pozycji stojącej

  • chęć rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia.

Oferujemy:

  • pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzyste zasady wynagradzania

  • umowę o pracę/zlecenie

  • pracę w zgranym i otwartym na ludzi zespole

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 909420852