2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wawer
Dodane 25 kwietnia 2024

kucharz/kucharka kuchnia produkcyjna

Wynagrodzenie

6 850 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

catering dla dzieci poszukuje KUCHARKI, KUCHARZA,

zapraszamy wszystkich, który gotują z serca, z pasją i kochają duże gary

jeśli masz doświadczenie kulinarne, pracowałaś/łeś w stołówce szkolnej, przedszkolnej, sali weselnej, restauracji czy domu opieki zapraszamy do nas, nie wstydź się

kuchnia mieści się przy ul. Malczyckiej, za Lidlem przy ul. Patriotów, praca jest od poniedzialku do piątku

Obowiązki:

• przygotowanie i zapakowanie posiłków w cateringu przedszkolnym,

• przygotowywanie śniadań, obiadów, surówek, deserów i podwieczorków

• przygotowanie do wydawania

• dbanie o higienę stanowisk pracy

Oczekujemy:

• komunikatywności, otwartości, odpowiedzialności i zaangażowania

• gotowości do pracy od wczesnego rana (+/-) 5:00/13:00

• doświadczenia w pracy w gastronomii/zbiorowym żywieniu

• znajomości i umiejętności wykorzystania podstawowych technik kulinarnych

• badania sanepidowskie

Oferujemy:

• wynagrodzenie w kwocie 5000 na rękę miesięcznie

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B/ zlecenie

• regularny tryb pracy (pon-pt, bez weekendów)

• stabilne i wypłacalne miejsce pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 909538168