2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Swarzędz
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka Restauracja Jucca - Swarzędz Jasin

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jucca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Restauracja Jucca mieści się w Swarzędzu Jasinie w Centrum Ogrodniczym o tej samej nazwie. W ciągu kilku lat działalności zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów.

Jeśli Twoją pasją jest gotowanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

KUCHARZ / KUCHARKA

1.       Miejsce Pracy:

Swarzędz Jasin k/Poznania

2.       Opis stanowiska

- przygotowanie dań zgodnie z naszymi standardami

- dbanie o porządek i higienę w kuchni

- udział w planowaniu i układaniu menu

3.       Wymagania

- wykształcenie gastronomiczne

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole

4.       Oferujemy:

- pełną umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość wdrażania własnych pomysłów

- pracę normalnych godzinach, zbieżnych z godzinami pracy Centrum (brak konieczności pracy do późnych godzin nocnych)

- bogaty pakiet socjalny: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, wczasy po gruszą, zniżki w naszej restauracji

- pracę w otoczeniu zieleni i spokojnych, zadowolonych klientów

Podawane przez Państwa dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas – czyli spółkę Jucca sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Poznańskiej 161, jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na wymienione w ogłoszeniu stanowisko. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.jucca.pl w zakładce „polityka prywatności”

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 904626981