2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Augustów
Dodane 15 maja 2024

Kucharz / Kucharka - restauracja Villa Skomanda, Stodoła w Augustowie

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje w gastronomii – zgłoś się do nas. Proponujemy Ci atrakcyjne warunki i pracę w entuzjastycznym zespole w Villi Skomanda.

Zakres obowiązków:

  • planowanie produkcji i działań kuchni

  • organizowanie i nadzór nad zaopatrzeniem

  • bieżące zarządzanie kuchnią, kontrola jakości

  • delegowanie zadań, tworzenie procesów i procedur pracy w kuchni

  • układanie i aktualizowanie menu, opracowanie receptur

  • food cost i kontrola kosztów przygotowywanych dań

  • współpraca z kadrą kierowniczą

  • dbanie o optymalne wykorzystanie składników

  • przestrzeganie zasad higieny i przepisów BHP w kuchni

  • dbanie o czystość i porządek

Wymagania:

-      wykształcenie gastronomiczne i/lub doświadczenie w gastronomii

-      posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

-      umiejętności organizacyjne

-      zaangażowanie oraz motywacja do pracy

-      dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

-    ciekawą pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole

-    zatrudnienie – umowa zlecenie / umowa o pracę

-    pracę na dłuższy okres

Stawka za godzinę, w zależności od doświadczenia i zaangażowania.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 602245042