2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Świnoujście
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz Kucharka Świnoujście Hotel Praca Kuchnia

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Radisson Blue Resort – To tu bije serce Świnoujścia

Dla naszego hotelu, położonego przy prowadzącej do morza promenadzie, z najlepszym #BLUVIEW na polskim wybrzeżu poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Kucharz a la carte / Kucharka a la carte

Kucharz Bufetowy / Kucharka Bufetowa

Młodszy Kucharz Bufetowy/ Młodsza Kucharka Bufetowa

Bufet Śniadaniowy i /lub Kolacyjny

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie dań zgodnie z recepturami i instrukcjami;

  • Zapewnienie właściwego wykorzystania produktów i estetyki potraw;

  • Kontrola i utrzymanie czystości oraz standardów bezpieczeństwa;

  • Współpraca z zespołem oraz z pozostałymi działami.

Nasze oczekiwania:

  • Cechuje Cię operatywność, kreatywność, samodzielność;

  • Chcesz i umiesz pracować w zespole;

  • Przede wszystkim chcesz :-) ;

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w hotelach lub w renomowanych restauracjach.

 Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, umowę zlecenie;

  • Premie;

  • Pracę w restauracji Oyester, wyróżnionej w przewodniku „100 best restaurants in Poland”, Restauracji Bufetowej The Larder lub w panoramicznej kawiarni na 13 piętrze;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pracę w hotelu Radisson, którego marka znana jest na całym świecie, kierujemy się mottem: „Yes, I Can!”;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkursy, spotkania integracyjne;

  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 913917387