2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Centrum
Marek Soczewka
Dodane 03 maja 2024

Kucharz/kucharka w Beach Bar Sheraton Sopot Hotel

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kucharz/ kucharka – Beach Bar Sheraton Sopot Hotel

W Sheraton Sopot Hotel wierzymy w tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych gości, a nasz bar na plaży jest tego przykładem! Położony w doskonałej lokalizacji oferuje wyśmienitą kuchnię, zapewniając idealną letnią ucieczkę zarówno mieszkańcom, jak i turystom.

Jesteś pasjonatem gotowania i chłonięcia letnich klimatów? Czy lubisz radosną i pełną energii atmosferę, w której możesz zaprezentować swoje umiejętności kulinarne, ciesząc się słońcem i piaskiem? Jeśli tak, szukamy pełnych entuzjazmu osób, które dołączą do naszego zespołu jako kucharze w naszym tętniącym życiem barze na plaży!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych dań zgodnie z najwyższymi standardami jakości i prezentacji

  • Postępowanie zgodnie z przepisami i wytycznymi przełożonych

  • Współpraca z naszym utalentowanym zespołem kucharzy oraz Szefem Kuchni

  • Utrzymywanie czystości w swoim miejscu pracy, przestrzegając standardów bezpieczeństwa żywności i warunków sanitarnych

  • Zapewnienie gościom przyjaznej i sprawnej obsługi, przyczyniając się do niezapomnianych wrażeń w naszym barze na plaży

Wymagania:

  • doświadczenie jako kucharz, mile widziane doświadczenie w podobnym miejscu

  • pasja do gotowania i chęć poznania nowych przepisów i technik

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy jednoczesnym zachowaniu pozytywnego nastawienia

  • doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta, w sezonie letnim

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (istnieje możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę i zostania z nami po sezonie letnim) , stała stawka godzinowa+ dodatek

  • możliwość poznania funkcjonowania 5* hotelu od podszewki

  • codzienne ciepłe posiłki w naszej stołówce pracowniczej

  • pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach

  • pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na preferencyjnych warunkach

Jeśli jesteś gotowy/a, aby przenieść swoją karierę kulinarną na wyższy poziom i stać się częścią wysokiejklasy zespołu hotelarskiego, czekamy na Twoją wiadomość! Prześlij swoje CV lub zadzwoń do naszego Szefa Kuchni!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 914653894