2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Ciechanów
Dodane 14 maja 2024

Kucharz - Kucharka w Hotelu "Biały Gościniec"

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Do naszego zespołu w Hotelu Biały Gościniec poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kucharz - Kucharka

Miejsce pracy: Biały Gościniec - Ciechanów ul. Niechodzka 6

Zakres obowiązków:

·  przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami,

· odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni,

·  utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

·  dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności.

Wymagania:

· Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny

· Doświadczenia na wskazanym stanowisku

· Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej

· Umiejętność organizacji pracy

· Wysoka kultura osobista

· Umiejętność pracy w zespole

· Samodzielność i odpowiedzialność

· Kreatywność i poczucie estetyki

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

· ubezpieczenie grupowe PZU

Kontakt:

CV prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja(malpa)cedrob.com.pl

lub poprzez formularz OLX

Tel. 88*******07 lub 795 133 062

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 853039893