2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Pobierowo
Dodane 18 kwietnia 2024

KUCHARZ/ KUCHARKA w OW "Diament" w Pobierowie

Wynagrodzenie

30 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pobierowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KUCHARZ/ KUCHARKA/ POMOC KUCHENNA

Ośrodek Wczasowy „Diament” w Pobierowie poszukuje osób chętnych do pracy na stanowiska

KUCHARZ/ KUCHARKA

ZADANIA:

- przygotowanie posiłków zgodnie z ustalonym jadłospisem

- dbanie o odpowiednią jakość i estetykę potraw

- utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

- przestrzeganie przepisów BHP i HACCAP

- współpraca z pozostałymi członkami zespołu

WYMAGANIA:

- odpowiednie doświadczenie zawodowe

- dobra organizacja pracy

- dbałość o porządek

- posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

OFERUJEMY:

- pracę na umowie zleceniu

- wynagrodzenie 34 zł/godz. brutto

- możliwość zakwaterowania i wyżywienia

- możliwość pracy od 25.04 do 30.09.2024 r.

- dla osób zainteresowanych pracą sezonową możliwość nawiązania współpracy na wiele kolejnych lat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez firmę JSU Sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Rybnicka 6, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Pobierowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pobierowo
ID: 902075452