2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Chojnice
Dodane 19 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka w Restauracji FOSA w Chojnicach

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja FOSA w Chojnicach, znana z wyśmienitej kuchni i niezapomnianych imprez okolicznościowych, poszukuje do swojego zespołu kreatywnego i doświadczonego Kucharza/Kucharki.Oferujemy unikalną możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które ceni tradycję kulinarną i innowacyjność w przygotowywaniu potraw.

Obowiązki:- Przygotowywanie potraw mięsnych charakterystycznych dla kuchni polskiej, takich jak de volaille, zrazy, z uwzględnieniem wysokich standardów kulinarnych.- Kreacja i wykonanie zimnych przekąsek bankietowych oraz różnorodnych sałatek i surówek.- Realizacja zadań kulinarnych zgodnie z ustalonymi recepturami restauracji, w tym przygotowanie zup i sosów.- Zapewnienie wysokiej jakości serwisu podczas wydawania posiłków na imprezach okolicznościowych dla grup 20-50 osób.- Doskonała organizacja pracy własnej oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w przygotowywaniu imprez okolicznościowych.- Umiejętność profesjonalnej obróbki mięsa i przygotowania potraw mięsnych.- Znajomość i umiejętność pracy zgodnie z recepturami kuchni polskiej.- Samodzielność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy.- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, również w weekendy.

Oferujemy:- Wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto za godzinę, z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia i zaangażowania.- Formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę.- Pracę w zgranym zespole, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych restauracji w Chojnicach.- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności kulinarnych.CV prosimy kierować na adres e-mail z dopiskiem "Kucharz/Kucharka".Kontakt telefoniczny: 60*******55

 Restauracja FOSA

ul. Grobelna 3

89-600 Chojnice

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 912081805