2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Kijewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka - zatrudnię

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Kijewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Nowa Restauracja ,,Nasze Smaki" w Dworku w Płoni zatrudni Kucharza / Kucharkę

    Zakres obowiązków

    ·         Przygotowywanie i gotowanie różnych potraw zgodnie z ustalonymi przepisami i specyfikacjami

    ·         Dbanie o właściwą technologię przygotowywania potraw.

    ·         Kontrolowanie jakości surowców i wykorzystywanych produktów

    ·         Przechowywanie i konserwowanie żywności, dbanie o odpowiednie warunki przechowywania

    ·         Organizowanie stanowiska pracy i dbanie o czystość w kuchni

    ·         Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego, takimi jak pomocnicy kuchni i kelnerzy

    ·         Dokładanie starań w celu utrzymania wysokiej jakości i prezentacji potraw

    ·         Utrzymanie odpowiednich zapasów i zamówień dla kuchni

    ·         Odpowiedzialność za sprzątanie kuchni po zakończeniu pracy

    ·         Przestrzeganie zasad HAACP i BHP.

    Nasze wymagania

    ·         Kreatywność, precyzja, dbałość o szczegóły Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

    ·         Doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku.

    ·         Umiejętność pracy w zespole.

    ·         Dokładność, sumienność i zaangażowanie.

    ·         Umiejętność pracy pod presją czasu.

    ·         Komunikatywność, zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista. Dyspozycyjność.

    To oferujemy

    ·         Atrakcyjne wynagrodzenie

    ·         Pracę w nowoczesnym i w pełni wyposażonym obiekcie

    ·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    ·         Możliwości rozwoju osobistego i samorealizacji

    Swobodę i dużą decyzyjność w procesie tworzenia własnego zespołu

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Kijewo
ID: 877211596