2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Węgrów
Dodane 24 kwietnia 2024

KUCHARZ kuchnia azjatycka WĘGRÓW

Wynagrodzenie

25 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko kucharza kuchni azjatyckiej.

Obowiązki:

Przygotowywanie ramenów oraz dań kuchni koreańskiej.

Spisywanie stanu towaru.

Przyjmowanie dostaw.

Zajmowanie się zamówieniami pewnych produktów.

Dbanie o stanowisko pracy i porządek na kuchni wg wytycznych.

Uprzejmość wobec Gości i obsługa wg standardów restauracji.

Wymagania:

Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Pracowitość

Szybkie uczenie się.

Kultura osobista.

Oferujemy:

Bardzo dobre zarobki.

Wewnętrze szkolenia.

Pracę z uprzejmym i doświadczonym zespołem.

Pracę w cenionej restauracji, wyznaczającej trendy.

Posiłek pracowniczy.

Naukę wszystkiego od podstaw.

Elastyczne dopasowywanie grafików do potrzeb obydwu stron umowy.

Jeśli lubisz gastronomię i wiążesz z nią swoją przyszłość, jesteś pracowity i preferujesz porządek, ale nie masz doświadczenia i/ lub studiujesz i nie możesz pracować na pełny etat-wyślij swoje zgłoszenie. My poszukujemy ludzi z potencjałem, doświadczenie nie jest aż tak ważne (choć wiadomo, jeśli je masz, ale nadal czujesz w sobie również pokorę i chęć do nauki, to super!), a grafik jest tak elastyczny, że potrafimy wszystko dopasować.

Zapraszamy osoby w różnym wieku, powyżej 18 r.ż.

Jedno przeciwwskazanie do wysłania CV: Jeśli nigdy nie trzymałeś w ręku noża i nie operowałeś nim w kuchni (choćby domowej)- nie zgłaszaj się, aż takich podstaw nie uczymy).

Jeśli bardzo chcesz być w naszym zespole, napisz w wiadomości dodatkowych kilka zdań na swój temat oraz swojej pasji do gastronomii i gotowania.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez OLX.

Odezwiemy się do wybranych osób na przełomie 2 tygodni.

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 914274321