2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Radom
Dodane 17 kwietnia 2024

Kucharz - Młodszy Doradca Kulinarny

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Poszukujemy Kucharza na stanowisko Młodszy Doradca Kulinarny - Odkryj nową ścieżkę kariery!

Miejsce pracy to region Polski centralnej: województwa łódzkie, mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Przygotuj się na częste podróże służbowe!

Twoje Zadania

o   Prowadzenie szkoleń kulinarnych z obsługi urządzeń gastronomicznych marki RM Gastro, głównie pieców konwekcyjno-parowych RETIGO.

o   Wizyty w obiektach gastronomicznych w Twoim regionie, gdzie będziesz dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

o   Udział w projektach firmowych typu targi, pokazy, konkursy kulinarne.

Nasze wymagania to:

o   Około 2 lata doświadczenia jako Kucharz i doskonałe umiejętności kulinarne.

o   Wykształcenie kierunkowe i bardzo dobra znajomość technik kulinarnych.

o   Chęć nauki i pasja do dzielenia się wiedzą o urządzeniach gastronomicznych.

o   Doskonała komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

o   Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.

Zapewniamy

o   Intensywne szkolenie wdrożeniowe oraz ciągłe wsparcie naszego doświadczonego zespołu.

o   Dostęp do najnowszych technologii i profesjonalnych szkoleń branżowych.

o   Samochód służbowy, laptop i telefon do użytku zawodowego.

o   Pakiet benefitów, w tym karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne.

Szukamy Kucharzy, którzy są gotowi przestawić swoją karierę na nowe tory!

SPODOBAŁA CI SIĘ NASZA OFERTA? – APLIKUJ! Wyślij CV na adres: praca(at)rmgastro.pl

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ? – SKONTAKTUJ

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911082354