2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Jasień
Dodane Dzisiaj o 07:57

Kucharz / Obsługa klienta/ Barman - dołącz do REDNEK TEAM! :)

Wynagrodzenie

4 653,60 - 4 986 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Kucharz / Obsługa klienta/ Barman

Rednek Burgers to firma gastronomiczna z Gdańska specjalizująca się w serwowaniu burgerów i zapiekanek z szarpaną wieprzowiną i wołowiną - Pulled Pork/Beef.

Rednek to nie tylko nazwa firmy, Rednek jest swojskim chłopem, który w swoim lokalu ugości wszystkich najbardziej wygłodniałych mięsożerców i roślinożerców. Krąg fanów, spragnionych pysznych burgerów i zapiekanek stale się powiększa, więc dodatkowe ręce do pracy w Redneku potrzebne są "od zaraz" :)

Kogo szuka Rednek?

Wielozadaniowca! Młodych ludzi do „tańca i do różańca” :) Osób do pracy zmianowej od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 01:00.

Jeśli jesteś uśmiechniętą, życzliwą i pełną energii osobą, chętną to współpracy zespołowej i nauki, to właśnie na Ciebie czekamy :)

Uczciwość, lojalność, koleleżństwo i odpowiedzialność - jeśli te wartości są dla Ciebie równie ważne jak dla nas to wiele nas łączy i chętnie Cie poznamy :)

Zakres obowiązków:

-przyrządzanie burgerów i zapiekanek

-przygotowywanie sosów i mięsa na bazie autorskich receptur

-utrzymywanie porządku w miejscu pracy

-życzliwa obsługa klienta

-obsługa kasy, systemu POS

-obsługa baru oraz przygotowywanie drinków alkoholowych

-praca zespołowa, współdziałanie i wzajemne wsparcie

-dbanie o pozytywną atmosferę i dobry żart w pracy :)

Oferujemy:

-elastyczne godziny pracy, 20, 30 lub 40h tygodniowo

-możliwość pracy zmianowej od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 01:00.

-pracę z genialnym, młodym i zgranym team’em

-przyjazną atmosferę, która jest dla Redneka szalenie ważna :)

-atrakcyjną stawkę godzinową

-zniżki i posiłki pracownicze

-możliwość awansu, premie uznaniowe

-integracje pracownicze oraz szkolenia

-dostęp do karty Multisport

-pracę w lokalach:

1) Rednek ul. Jabłoniowa 21/2, Jasień - praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 - 23:00.

2) Rednek ul. Myśliwska 102, Piecki-Migowo - praca zmianową od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 - 23:00.

3) Rednek ul. Szeroka 8/10 - Gdańsk Śródmieście - praca zmianową od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 - 01:00.

Prześlij swoje CV i napisz w wiadomości :

1) Jaka lokalizacja Cię interesuje?

2) Ile godzin tygodniowo możesz pracować - 20h, 30h, 40 h oraz w jakie dni tygodnia ?

3) Czy jesteś studentem/ uczniem, jeśli tak w jakim trybie zaocznym/dziennym?

4) Czy posiadasz książeczkę sanepidowską /orzeczenie lekarskie?

5) Od kiedy możesz rozpocząć pracę, na jak długo jej poszukujesz ?

Wpadnij do Redneka, sprawdź nasze social media, zadzwoń - pogadamy :)

Telefon: 50*******36

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 855914978