2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Świecie
Dodane 17 kwietnia 2024

Kucharz → od zaraz → do 7000 zł

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pasjonuje Cię kuchnia? Tworzenie nowych potraw i smaków?

Pracuj w jednym z najlepszych zespołów w branży kulinarnej w regionie! Aplikuj!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (według preferencji)

  • wynagrodzenie od 4500-7000 zł

  • praca w nowo otwartej restauracji na terenie Świecia

  • praca w dynamicznym zespole

  • zapewniamy szkolenie i wsparcie wykwalifikowanego personelu

Zadania:

  • przygotowywanie dań a' la carte zgodnie z ustalonymi standardami

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • badania sanepidowskie

  • sumienność i dyspozycyjność ( praca w godzinach wtorek- czwartek 11.00-22.00, piątek -niedziela 11.00 -24.00)

  • znajomości trendów kulinarnych

  • posiadanie warsztatu i wiedzy na temat najnowszych technik i smaków

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • profesjonalnego podejścia do swoich obowiązków

  • zaangażowania w życie restauracji

Oferta pracy przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujemy osób zaangażowanych i zmotywowanych, które są gotowe dołączyć do nas na stałe!

Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 889993395