2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Zator
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz - Park Rozrywki Energylandia

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Park Rozrywki Energylandia

Zakres obowiązków:

-        Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,

-        Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizacja strat,

-        Dbanie o jakość wydawanych dań,

-        Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

-        Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych na zajmowanym stanowisku,

-        Informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach, zgłaszanie bezpośrednio przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, a w szczególności o stanie ich świeżości oraz brakach magazynowych.

Wymagania:

-        Motywacja do pracy,

-        Gotowanie zgodnie z przyjętymi recepturami,

-        Umiejętność tworzenia nowych receptur,

-        Komunikatywność i entuzjazm w kontaktach z klientem,

-        Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

-        Gotowość do pracy w różnych dniach tygodnia, w różnych godzinach,

-        Rzetelność i uczciwość,

-        Badania sanitarno-epidemiologiczne, książeczka sanitarno-epidemiologiczna

-        Umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z gośćmi

 i współpracownikami

-        Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z aktualnymi trendami w gastronomii.

Dodatkowo mile widziane:

-        Wykształcenie gastronomiczne,

-        Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-        Umowę zlecenie lub umowę o pracę,

-        Pracę w nowoczesnej firmie,

-        Możliwość dalszego rozwoju,

-        Atrakcyjną stawkę godzinową +  premia !

-        Pakiet dodatkowych benefitów,

-        Rozwój zawodowy,

-        Wynagrodzenie zawsze na czas,

-        Pakiet szkoleń stanowiskowych,

-        Praca weekendowa/sezonowa/stałe zatrudnienie.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Do aplikacji należy dołączyć poniższą klauzulę :

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Energylandia Goczał Family sp. k. z siedzibą w Zatorze (dalej: „Energylandia”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Energylandię procedury rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 888391493