2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz Patelniowy || Dzień i Noc Hala Mirowska 30zł/h netto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KANDYDATOM OFERUJEMY:

Wynagrodzenie 30 zł netto za godzinę

Umowa zlecenie lub B2B

Interesuje nas tylko stała forma współpracy

pakiet medyczny Luxmed

Praca w niepełnym wymiarze godzin (piątek-sobota, 16:00-23:00)

Szkolenia stanowiskowe

OBOWIĄZKI KUCHARZA:

Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami

Dbanie o czystość kuchni i jakość przygotowywanych potraw

POSZUKUJEMY OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM, DYSPOZYCYJNYCH I ZAANGAŻOWANYCH

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX i/lub pod adres hello(małpka)dzieninoc.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912710733