2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Elbląg
Dodane 24 kwietnia 2024

Kucharz Pizzeria "Oliwka" Elbląg

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy kucharza z doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kuchni zimnej/gorącej/produkcja

  • kreatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

  • dobra kondycja fizyczna

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

  • poszukujemy osoby, która szuka pracy długoterminowej

Obowiązki:

  • wykonywanie obowiązków na stanowisku Kucharz (kuchnia zimna, gorąca, produkcja, wydawanie potraw)

Oferujemy:

  • praca w systemie 2/2 (2 dni pracy/2 dni wolne) lub do ustalenia

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • praca stała, całoroczna, od zaraz, w firmie rodzinnej która zarządza lokalami gastronomicznymi od ponad 20 lat

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 643513953