2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Świecie
Dodane 08 kwietnia 2024

kucharz, pizzerman - zatrudnię

Wynagrodzenie

27,70 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pizzeria Da Grasso w Świeciu zatrudni osobę do pracy na stanowisku kucharz/pizzerman.

Praca na stałe (nie tylko na okres letni) w stabilnej firmie na pełen etat w godzinach 11-22 lub 11-23, 3-4 dni w tygodniu z możliwością nadgodzin dla chętnych. Elastyczny grafik pracy.

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie Allianz na dogodnych warunkach stworzonych dla całej sieci.

Atrakcyjne wynagrodzenie, coroczne podwyżki. Stawka godzinowa zależna od doświadczenia i zaangażowania. Umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym. Okres próbny na umowę zlecenie.

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez olx.pl w celu umówienia się na rozmowę o pracę.

Podstawowe obowiązki i wymagania:

 Przygotowywanie pizzy i dań wg zamówień

 Dbałość o powierzony sprzęt gastronomiczny (czyszczenie, konserwacja)

 Odpowiedzialność

 Schludność i duży stopień poczucia czystości

 Chęć do rozwoju i nauki

 Umiejętności manualne

 Komunikatywność i pozytywne nastawienie

 Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska) bądź chęć szybkiego ich wyrobienia.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 910294028