2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Bronowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz / Pomoc Kucharza poszukiwana do koreańskiej restauracji

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Koreańska restauracja The BAP ul .Rydla 32 poszukuje osoby chętnej do dołączenia do naszego zespołu na stanowisko Pomocnika Kucharza lub Kucharza.

Twoje zadania:

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności

  • Przygotowywanie dań zgodnie ze standardami

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy

  • Monitorowanie poziomu i jakości składników

Szukamy u Ciebie:

  • Chęci do pracy i nauki

  • Pozytywnego podejścia, otwartości i uśmiechu

  • Książeczki sanitarno-epidemiologiczna

  • Znajomość technik kulinarnych i przepisów sanitarnych

  • Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych

  • Umiejętności zarządzania czasem

Oferujemy :

  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Posiłki pracownicze

  • Pracę w zgranym zespole

  • Szkolenie, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie

Pracuj już od dziś! Wyślij swoje CV w formularzu na OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 900034749