2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Psary
Dodane 03 kwietnia 2024

Kucharz / Pomoc kuchenna [23-30 zł/h na rękę]

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy doświadczoną pomoc kuchenną lub kucharza do hotelowej kuchni a'la carte!

Opis Stanowiska: Poszukujemy doświadczonej osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu jako Pomoc Kuchenna lub kucharz. Główne obowiązki będą obejmować przygotowywanie śniadań oraz wsparcie naszego zespołu w kuchni a'la carte. Praca odbywać się będzie co drugi dzień w godzinach do 22:00. Możliwość rozpoczynania pracy między 9:00 a 14:00/15:00 - do uzgodnienia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w kuchni restauracyjnej.

  • Pasja do kulinariów i chęć rozwoju w branży gastronomicznej.

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i skuteczne zarządzanie czasem.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Dostępność do pracy co drugi dzień w godzinach popołudniowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w hotelu z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w większym wymiarze godzin.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy/chętny/chętna do podjęcia wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Psary,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Psary
ID: 909233971