2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Niemodlin
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz/ pomoc kuchenna

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACUJ Z NAMI W ZABYTKOWEJ PRZESTRZENI ZAMKU NIEMODLIN.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU :)

Kogo szukamy?: Kucharz/ pomoc kuchenna

Gdzie?: Rynek 55, Niemodlin

Jak?: Praca stacjonarna

Forma współpracy?: Umowa zlecenie/ Umowa B2B

Od kiedy?: Od zaraz

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków zgodnych ze standardami zamkowej restauracji

  • dbanie o odpowiednią estetykę przyrządzanych dań

  • współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni

  • pilnowanie świeżości używanych produktów

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Cechy idealnego kandydata

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych dań oraz umiejętność samodzielnego przygotowywania potraw

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, włącznie z pracą w weekendy i święta

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • pracę w tygodniu, weekendy i święta- w tygodniu stałe godziny pracy, w weekendy zmianowo. W wakacje godziny pracy 10-22 w systemie zmianowym.

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym jest przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 911292505