2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Inowrocław
Dodane 07 maja 2024

Pomoc kuchenna (Inowrocław)

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w Inowrocławiu zatrudni pracownika na stanowisko Pomocy Kuchennej.

Zakres obowiązków:

  • Znajomość i umiejętność stosowania zasad i procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w kuchni

  • Pomoc przy przygotowywaniu posiłków i napojów zgodnie z wytycznymi szefa kuchni

  • Wykonanie prostych czynności pomocniczych, takich jak mycie, obieranie, krojenie i siekanie produktów spożywczych

  • Przygotowanie i zachowanie porządku w obszarze roboczym, takich jak czyszczenie stołów, podłóg i sprzętu kuchennego

  • Sprawnie obsługiwanie i konserwacja sprzętu kuchennego, takiego jak kuchenki, piece, mikser, itp.

  • Zapewnienie ciągłości dostaw i wykorzystanie produktów spożywczych zgodnie z datami przydatności do spożycia

  • Wsparcie w organizacji i przygotowywaniu przyjęć i cateringu

  • Sprawne komunikowanie się z innymi członkami zespołu kuchennego w celu koordynacji działań

  • Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni i pomieszczeniach socjalnych

  • Troska o sprawne działanie i wykorzystywanie surowców spożywczych w celu minimalizacji marnotrawstwa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/ pomocy kuchennej

  • Znajomość podstawowych zasad przygotowywania posiłków i napojów

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i utrzymania wysokiego poziomu efektywności

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do obsługi wielu zadań jednocześnie i utrzymania spokoju w stresujących sytuacjach

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy

  • Dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy, w tym w weekendy i święta

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Pozytywne podejście i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV. Składać je można za pośrednictwem platformy OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 909459955