2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Studzianki
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz / pomoc kuchenna - praca na dobrych warunkach

Lokalizacja

Studzianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Zajazd PLAN to znane i cenione miejsce usytuowane w chodliwej lokalizacji przy głównej trasie. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem oferowanych dań ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet bardziej wymagających klientów. Ze względu na rozwój oraz uruchomienie nowego stanowiska pracy poszukujemy Kucharza lub Pomoc Kuchenną, który / która dołączy do naszego zespołu zdolnych specjalistów.

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia na pełny etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe (6**********00 zł brutto msc)

- Szkolenia branżowe oraz rabaty dla pracowników

- Elastyczny grafik oraz pracę w systemie zmianowym

- Wyjątkowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji

- Przyjazną atmosferę pracy

- Kompleksowe wdrożenie

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie dań kuchni polskiej oraz europejskiej

- Praca na bazie wypracowanej karty dań

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

- Umiejętności i pasja w wykonywanym zawodzie

- Przyjazne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność również w weekendy

Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.

RODO

Administratorem danych osobowych jest Zajazd Plan (Studzianki 41, 97-320 Studzianki). Dane przetwarzane są wyłącznie do celów rekrutacyjnych przez okres 30 dni od dnia otrzymania aplikacji. Dane nie są przekazywane innym podmiotom. Każdy uczestnik ma prawo do zmiany, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz usunięcia swoich danych osobowych poprzez kontakt z naszą firmą. Kandydat ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wysłanie aplikacji wiąże się ze zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Studzianki,

Łódzkie

Łódzkie, Studzianki
ID: 734555991