2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Zachełmie
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz/ Pomoc kuchenna Restauracja w Hotelu Concordia

Lokalizacja

Zachełmie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy kucharza i pomoc kuchenną do pracy w Hotelu Concordia w Zachełmiu.

Hotel Concordia to przepiękny obiekt usytuowany na szczycie góry Przesieckiej w połowie drogi między Karpaczem i Szklarską Porębą.

Restauracja jest otwarta dla gości hotelowych, ale również osoby z zewnątrz. Organizujemy również imprezy okolicznościowe.

W menu znajdują się pozycje mięsne, a także wegańskie.

Obowiązki:

  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

  • odpowiednie gospodarowanie towarem

  • utrzymanie porządku i higieny pracy

  • dyspozycyjność również w weekendy

  • kultura osobista oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • elastyczne godziny pracy

  • praca w miłej atmosferze

  • możliwość przyuczenia do wykonywania powierzonych zadań

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności

WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA!

KONTAKT: serwis olx, lub SMS: 51*******35 - oddzwonię :)

Lokalizacja

Zachełmie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zachełmie
ID: 912064475