2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Puck
Dodane 16 kwietnia 2024

Kucharz/pomoc kuchenna w Klemens Puck - praca sezonowa

Wynagrodzenie

30 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Puck

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Klemens przy ul. Żeglarzy 4 przy marinie poszukuje kucharza/pomocy kuchennej.

Praca sezonowa od maja do września dla kucharza i samodzielnej pomocy kuchennej.

Stawka zależna od indywidualnych predyspozycji i umiejętności zawodowych.

Nie zapewniamy zakwaterowania.

Obowiązki to między innymi:

  • przygotowywanie i wydawanie posiłków

  • koordynowanie wydawanych zamówień

  • samodzielność i dobra organizacja pracy na swoim stanowisku

  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w czystości

  • dbanie o właściwą jakość wydawanych potraw

  • przynoszenie ze sobą uśmiechu i dobrej energii :)

    Oferujemy:

  • pracę w klimatycznym miejscu z widokiem na całą Zatokę Pucką i Marinę Puck

  • umowa zlecenie

  • stawka od 30zł/h brutto

  • możliwość pracy dorywczej poza sezonem przy obsłudze imprez okolicznościowych

  • wymiar czasu pracy w przedziale 160-220h miesięcznie

    WAŻNE: WYMAGANA książeczka do celów sanitarnio-epidemiologicznych

    Czekamy właśnie na Ciebie !

    Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV.

    Spotkajmy się w Klemensie !

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 903953109