2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Kucharz/Pomocnik Kucharza Belgia-Wysokie zarobki w EUR!!!1

Wynagrodzenie

70 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • świetnie gotujesz, a wszystko co wychodzi spod Twoich rąk jest zgodne z ustalonymi przepisani, metodami i wskazówkami Szefa Kuchni

  • dbasz o to, aby każdy wydany przez Ciebie talerz wyglądał estetycznie

  • potrafisz nakryć i udekorować bufet

  • dbasz o to, aby produkty, których używasz były świeże

Wymagania pracodawcy

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/-ki

  • uwielbiasz kreować nowe smaki, wymyślać nietypowe dania

  • jesteś otwarty/a na ludzi i lubisz im pomagać

  • posiadasz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru i wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac

  • Możliwość przejścia na kontrakt stały

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pomoc w wszelkich formalnościach i administracji

  • Pomoc z zakwaterowaniem

  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii ( do 150 EUR)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917160549