2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Puck
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz - praca na sezon - Restauracja Na Molo w Pucku

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy Kucharza na sezon (do września) do Restauracji Na Molo w Pucku.

Szukasz pracy, w której nie ma nudy? Lubisz pracę w młodym, pełnym energii zespole? Czujesz, że kuchnia to Twoje powołanie?

Położenie na molo, nad Zatoką Pucką, zaraz obok spotu kitesurfingowego i z widokiem na półwysep Helski - to gwarancja braku nudy :) Molo jest odwiedzane przez wielu polskich i zagranicznych turystów, obsługujemy imprezy zorganizowane oraz prowadzimy całoroczną restaurację a la carte. Jesteśmy Restauracją położoną NAD wodą - i to dosłownie!

Szukamy osoby: - z doświadczeniem w pracy na kuchni - umiejącej pracować w zespole - lubiącej gotować - zainteresowanej dalszym rozwojem - z aktualnymi badaniami sanepid. OFERUJEMY

- współpracę w zgranym i dynamicznym zespole

- rozwój umiejętności kucharskich

- indywidualnie negocjowane wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz poziomu samodzielności

OPIS STANOWISKA

- przygotowywanie potraw z karty menu

- zapewnienie wysokiej jakości usług restauracyjnych

- przestrzeganie standardów produkcji

- estetyczne prezentowanie dań

- dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

UWAGA! Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i dajemy możliwość wdrożenia własnych pomysłów! :)

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 897014169