2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Warchały
Dodane 02 kwietnia 2024

Kucharz praca sezonowa

Lokalizacja

Warchały

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Natura Mazur Resort & Conference to czterogwiazdkowy obiekt hotelowy na Mazurach, do naszego zespołu poszukujemy kucharza na sezon letni.

 Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

  • Przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pracy z żywnością,

Wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·         Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy kuchni

·         Umiejętność pracy w zespole

Wysokość zarobków uzależniona od umiejętności oraz doświadczenia osoby ubiegającej się na to stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres

e-mail:kadrymałpanaturamazur.pl . W tytule wiadomości proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko: Kucharz- praca na okres letni"

Lokalizacja

Warchały,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Warchały
ID: 662850263