2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Włocławek
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz - praca w Holandii - Dorst (okolice Bredy)

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Restauracja o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko kucharz/kucharka.

OPIS:

Nasza restauracja znajduje się w Dorst (okolice Bredy) w Holandii.

  • Praca w systemie zmianowym od 11:00 do 00:00.

  • Wymiar pracy: 38-40 godzin tygodniowo.

  • 6-dniowy tydzień pracy (poniedziałek dzień wolny).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne przygotowywanie posiłków.

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania restauracji w zakresie przygotowywania posiłków.

  • Dbanie o jakość i estetykę dań.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe.

  • Certyfikat lub inny dokument potwierdzający posiadane kwalifikacje i umiejętności.

  • Dobra organizacja pracy w kuchni.

  • Zakwaterowanie we własnym zakresie

OFERUJEMY:

  • 1-miesięczny okres próbny, po którym możliwa kolejna umowa na 6-12 miesięcy.

  • Wynagrodzenie 2000-2100 netto

  • Stabilne i legalne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Pracę w popularnej i cenionej restauracji.

  • Wprowadzenie w zakres obowiązków.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Własne autorskie przepisy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 913956011