2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Radisson
Dodane 01 maja 2024

Kucharz - Radisson Blu Hotel* * * * *

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Cenisz produkty i wiesz, jak je połączyć w naprawdę pyszne dania? Uważasz, że zimowe menu można urozmaicić dzikim czosnkiem, a szparagi nie muszą być największym sezonowym osiągnięciem? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami,

  • Dbanie o wysoką jakość, świeżość i dobrą prezentację dań,

  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy,

  • Wsparcie sprawnego funkcjonowania działu gastronomii, w którym wszystkie doświadczenia gości w zakresie gastronomii są dostarczane na najwyższym poziomie.

  • Będziesz pracować na zmianach popołudniowych, najczęściej 14:00 -22:00

Nasze wymagania

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!

  • Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz/kucharka w hotelu lub restauracji,

  • Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowania, optymizmu, nastawienie na zorientowanego na "nie ma rzeczy niemożliwych",

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,

  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy).

DOŁĄCZ DO NAS! a my zapewniamy Tobie:

  • umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej sieci hotelarskiej Radisson Hotel Group

  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed

  • kartę Multisport

  • Obiady w stołówce pracowniczej oraz nielimitowaną aromatyczną kawę

  • Uniform, o którego pranie i prasowanie dbamy my

  • Dobrą atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji

  • Specjalne ceny dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz przyjaciół w trakcie pobytów w naszych hotelach dookoła świata,

  • Szkolenia zawodowe i sieciowe

  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju w światowej sieci Radisson Hotel Group gdzie stawiamy na rekrutację, awanse wewnętrzne i rozwijanie naszych Pracowników poprzez doświadczenie, olbrzymi know-how, wymianę wiedzy i szkolenia, również w hotelach naszej sieci w różnych lokalizacjach,

Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

Prześlij do nas swoją aplikacje wraz z klauzulą: Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Poplar Company Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. dla potrzeb rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z dnia 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Poplar Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Z siedzibą w Warszawie: 02-822 Warszawa, ul. Poleczki 35 (właścicielHotelu Radisson Blu We Wrocławiu: Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na jakie odpowiadasz.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 661477338